Зверніть, будь-ласка, увагу, що це посилання призначене тільки для реєстрації нового клієнта. Якщо ви вже діючий Незалежний представник, натисніть Вхід. Якщо ви проводите повторну реєстрацію, ми відмінимо параметри вашої попередньої реєстрації без попереднього сповіщення.Погодитись і зареєструватись

Вийти ×

×

Зверніть будь-ласка увагу, що це посилання призначене тільки для Роздрібних покупців. Якщо ви вже діючий Незалежний представник, для придбання продукції натисніть Вхід для Незалежного представника.Перейти в магазин

Вийти

×

Новини КОМПАНІЇ QNET

QNET Україна: допомагати легко!

QNET Україна в рамках благодійної роботи міжнародного фонду Rhythm Foundation провела благодійну акцію в Київській області.

Rhythm Foundation (Raise Yourself To Help Mankind - Піднімись Сам, Щоб Допомогти Людству) - благодійний фонд, через який здійснюється вся благодійна діяльність компанії QNET.

Партнером QNET Україна став комплекс дитячих будинків сімейного типу «Естер», який розташований у Київській області (Бориспільский р-н, с. Велика Стариця, вул. Стасюка, буд. 37а). Комплекс ще знаходиться на етапі завершення будівництва, однак в ньому проживає п'ять родин (дві з них переїхали із зони проведення АТО), в яких виховуються діти-сироти. Загалом в «Естер» свій побут налагоджують 28 неповнолітніх дітей разом зі своїми новими батьками.

До керівництва компанії QNET Україна звернувся куратор дитячого будинку «Естер» Віталій Сухіна з проханням допомогти їм із найнеобхіднішими речами. Рішення не примусило себе довго чекати і мешканці отримали в якості подарунків комплект меблів, побутову техніку (холодильник, мікрохвильова піч, дрібна кухонна техніка), дитячі розвиваючі ігри, продукти першої необхідності та особистої гігієни.

«Ми в QNET Україна хотіли встигнути до дітей саме в період новорічних свят. Діти незалежно від побутових та соціальних проблем залишаються дітьми та продовжують вірити в дива та людську доброту. В «Естер» ми зустріли тих, хто був змушений залишити свій будинок в зоні АТО та переїхати в інше місто буквально з однією валізою. Місія компанії QNET полягає не лише в тому, аби допомагати людям розкривати свій підприємницький потенціал та пропонувати ринку виключно високоякісну продукцію, але й робити свій вклад у благі проекти», - прокоментував Олександр Лук'яненко, генеральний директор офіційної агенції QNET Україна.

В гості з подарунками навідалося не лише керівництво та співробітники офісу QNET Україна, але й незалежні представники компанії. В якості волонтерів вони завітали до кожного будинку, щоб провести час з дітьми та поспілкуватися з їх батьками.

QNET Україна в рамках глобальної міжнародної роботи благодійного фонду Rythm Foundation продовжить реалізовувати соціальні ініціативи в Україні.

QNET починає активну роботу на ринку прямих продажів в Україні

Придбати продукцію QNET можна через мережу незалежних представників – дистриб’юторів компанії. Їх координацію здійснює український офіс компанії, основними задачами якого є: консультації щодо компанії та продукції, обслуговування та супровід клієнтів, підготовка незалежних представників, в тому числі коуч-сесії, основи мережевого маркетингу, тренінги з продукту, ефективні продажі та інше.

Додаткова інформація: QNET - відома міжнародна компанія прямих продажів, з широким спектром інноваційних продуктів, які реалізуються через платформу електронної комерції. Компанія заснована в 1998 році в Гонконгу, де і знаходиться її штаб-квартира. Сьогодні QNET представляє більш, нiж 25 відділень і агентств у всьому світi, понад 50 складів, а також локалізовані і франчайзингові компанії. Незалежні Представники компанії QNET працюють більш ніж в 100 країнах світу. Окрім комерційної діяльності, QNET в Україні буде активно займатися проектами корпоративно-соціальної відповідальності (КСВ). З цією метою був спеціально створений фонд RYTHM Foundation (Raise Yourself To Help Mankind) укладена в самій назві - Допоможи собi, Щоб Допомогти Людству), який працює з проектами в напрямках: освітні проекти для дітей-інвалідів; підтримка ініціатив місцевих громад, спрямованих на розвиток власних ресурсів розвитку; збереження місцевої культурної спадщини та об'єктів мистецтва; охорона навколишнього середовища та захист природного місця існування, як джерела життя майбутніх поколінь.

QNET схвалює етнічне і культурне розмаїття. Серед наших керівників і співробітників люди з більш ніж 30 країн, а серед клієнтів - представники понад 100 держав. Ми пишаємося тим, що є своєрідною організацією об'єднаних націй в світі мережевого маркетингу!